Kam s dětmi za zábavou ? – Tipy na tento víkend!

22. června 2017|Inspirace

V těchto ledních dnech se téměř nedá být jinde, než u vody. Zde Vám přinášíme pár tipů, kam s dětmi zavítat na víkend.

Kam s dětmi za zábavou ? – Tipy na tento víkend!

Nevíte co v těchto vedrech, když k vodě je to daleko a doma být s dětmi nechcete? Našli jsme pro Vás několik tipů na výlety s dětmi, a to na tento víkend 24-25.6. Tak pojďme na to!
Pokud i Vaše děti stále váhají nad tím, čím by chtěli být a stále básní o hasičích, policistech nebo třeba doktorech, tak zde mají výbornou možnost si veškeré profese prolédnout z blízka. Jedná se o akci ,,Čím budu“. V sobotu i v neděli se malí i velcí návštěvníci potkají s hasiči z pražské centrály v Galerii Harfachybět nebude ani ukázka profesionálního zásahu. Navíc si budete moci prohlédnout hasičské cisterny. Zaujalo Vás to? To je dobře, nás také. Vstupné je zde zdarma a to po celý den.

 

Kdo bydlíte v okolí Nové Bystřice, tak máte jedinečnou možnost navštívit tento víkend Novobystřické jahodobraní. Vstupné je zde zdarma a je pro Vás přichystaný program od 19:00 – 23:00.

Pohádkové postavy, příšery a strašidla to vše na Vás čeká již tradičně v Lázních Bělohrad. Kouzelná procházka Bažanticí ke kostelíku na Byšičkách se bude konat v sobotu 24.6. Začátek procházky bude u vily Karlušky v areálu lázní, přibližně od 16:00 a trvat bude do 19:00. Putování za strašidly a pohádkovými postavami bude pokračovat přes lesopark Bažantice kolem rybníku až ke kostelíku sv. Petra a Pavla na Byšičkách. Vstupné je zdarma, popřípadě dobrovolné.

Putování za pohádkou je připraveno i pro obyvatele žijící blízko Vysoké nad Jizerou. Celý program je připraven i pro handicapované, jelikož vede po trase kolem koupaliště v Loužnici. Vstupné je samozřejmě zdarma, vše bude začínat kolem 13:00.

Doufáme, že Vám tipy přijdou vhod a budeme rádi, když se o své zážitky s námi podělíte i na Facebooku.

Přejeme Vám krásný den,
VašeVýživné.cz

Autor: Mgr. Iveta Novotná

Doporučené články

15. července 2019|Čas s dětmi

KS Kontakt Liberec nabízí dětem bezplatné volnočasové aktivity

Kontakt Liberec, p. o., realizuje bezplatné akce, projekty a aktivity pro děti. Dává tak všem dětem bez rozdílu možnost trávit svůj volný čas co možná nejlépe.

9. července 2019|Inspirace

Ekologicky a ekonomicky: Péče o domácnost

Další díl minisérie o domácí výrobě je tady. Tentokrát si posvítíme na péči o domácnost.

1. července 2019|Informace

Určení výživného – dohoda rodičů vs. soudní rozhodnutí

Jakým způsobem lze určitě formu péče o dítě a výši výživného? Kdy si můžete vybírat, a kdy naopak existuje jen jedna možnost?

Všechny články