Mgr. Iveta Novotná

Iveta vystudovala bakalářský obor Veřejná správa v právní specializaci na Metropolitní univerzitě Praha, na který navázala ještě magisterským oborem Evropská studia a veřejná správa. 

Iveta už při svém studiu snila o tom, že bude dělat práci, která má smysl – nezisková organizace nebo podobný typ projektu se zdál být tou správnou volbou. Ještě než si našla svou cestu k projektu VašeVýživné.cz, vyzkoušela si i práci v korporátu. Tam se jí však příliš nezalíbilo. 

Proto se rozhodla stávající práci opustit a své zkušenosti a znalosti věnovat projektu, u kterého opravdu věří, že pomáhá. 

Sama má doma malého syna. Ví moc dobře, co znamená, když pro své dítě chcete jen to nejlepší. Pro maminky a tatínky samoživitele má opravdové pochopení. Z tohoto důvodu se tak rozhodla pomáhat právě jim. 

V současné době působí jako ředitelka celého projektu. Má na starosti nejen komunikaci s médii, ale setkává se i se samotnými rodiči samoživiteli. Kromě toho zastupuje projekt VašeVýživné.cz v politických a dalších diskuzích, analyzuje jeho výsledky a jedná se spolupracujícími exekutory i advokáty. 

Pomoci rodičům samoživitelům se tak věnuje opravdu naplno a často jí obětuje značnou část svého času. Tu zbývající však věnuje především své rodině, která se už brzy rozroste o dalšího člena. 

Profil na LinkedIn

Potřebujete pomoci se získáním výživného?

Napište nám na sebe kontakt. Brzy vám zavoláme a domluvíme se na nejvhodnějším postupu.

Ozveme se vám během pár hodin.