Maminka Katka – představení

17. července 2018|Maminka Katka

Ahoj, jmenuju se Katka a jsem maminka zrozená z vašich příběhů. Že teď trochu nechápete, o čem je řeč? Ani se nedivím. Ale nebojte, všechno vám vysvětlím. Vezmeme to hezky popořádku.

Maminka Katka – představení

Ahoj, jmenuju se Katka a jsem maminka zrozená z vašich příběhů. Že teď trochu nechápete, o čem je řeč? Ani se nedivím. Ale nebojte, všechno vám vysvětlím. Vezmeme to hezky popořádku.

Do projektu VašeVýživné.cz se od jeho vzniku zapojilo už více než 20 000 rodičů samoživitelů, kteří s sebou přinesli více než 20 000 naprosto unikátních příběhů. O ně se s námi od samého začátku dělili. A nedělili se jen o ty smutné osudy, v nichž vystupují bývalí partneři dlužící na výživném. Čas od času se k nám dostala i nějaká ta veselá historka ze života. No jo, vždyť život s dětmi by mnohdy vystačil na jeden nekonečný seriál plný šťastných, dojemných, dechberoucích i nervydrásajících zážitků. A my jsme si řekli, proč vlastně jeden takový nevytvořit.

A tak jsem vznikla já – maminka Katka (teď už jistě chápete, proč jsem zrozená z vašich příběhů). Jsem úplně obyčejná holka, kterou před pár lety opustil manžel. Zůstala jsem tedy sama s dětmi (řekněme že budu mít třeba dvě, ať je větší sranda), které mě občas přivádějí k šílenství. Jo a máme psa, to ať je té srandy a šílenství ještě víc. Žiju úplně normální život v Praze (alespoň tak normální, jak jen to se dvěma dětmi a jedním psem jde). A právě o svůj obyčejně neobyčejný život inspirovaný vašimi příběhy se s vámi odteď budu pravidelně dělit. Materiálu mám totiž víc než dost (a pokud byste mi snad ještě nějaký chtěli dodat, na nic nečekejte a pište na info@vasevyzivne.cz). Řekněme, že o sobě dám vědět na blogu třeba jednou měsíčně. To abyste se na mě mohli pravidelně těšit, ale zase abych vás nezačala štvát.

Jo a ještě jedna věc na závěr. Když jsem psala, že jsem obyčejná holka, myslela jsem to opravdu vážně. Mám obyčejné starosti, povinnosti i zájmy. Jsem ale taky trochu praštěná a nebojím se jít do nových výzev po hlavě. A když jsem se teď rozhodla, že se ze mě stane blogerka, chtěla bych jí být se vším všudy. Chci zkoušet, zjišťovat, navštěvovat… Co přesně? Cokoliv, co vás jen napadne! Zajímá vás, jaké jsou ty nové dětské plenky? Chcete vědět, jak by vám mohla pomoci ta proslulá neziskovka sídlící za rohem? Dejte mi vědět a já se pokusím vše zjistit. Jsem tady pro vás!

Autor: Mgr. Iveta Novotná

 

Doporučené články

22. února 2024|

Výše výživného a potenciální příjmy povinného

Co soud posuzuje při určení výživného?

15. února 2024|

Konec používání názvu „péče“

Už žádná střídavá nebo výlučná péče. Oba budou rodiči a pouze se stanoví, kdo se které dny o děti stará.

7. února 2024|

Úprava systému sociálních dávek od roku 2025

MPSV přichází s největší úpravou systému sociálních dávek za 30 let, ocenit má hlavně rodiny a snahu pracovat.

Všechny články