Osobní konzultace

Chcete se o projektu VašeVýživné.cz a možnostech pomoci dozvědět více? Využijte možnost bezplatných konzultací s naším poradcem.

Vyplnit formulář

Zatímco někomu vyhovuje možnost kompletního vyplnění registrace z pohodlí domova, jiný by se rád o našich službách dozvěděl více při telefonické či osobní schůzce s odborným konzultantem. Je to i váš případ? Potom ve formuláři kromě vyplnění svého jména, příjmení, telefonního čísla a e-mailové adresy odpovězte možností ANO i na otázku, zda si přejete osobní konzultaci.

Jak schůzka s vaším osobním konzultantem proběhne?

Nejpozději do druhého pracovního dne se vám ozve váš osobní konzultant, který s vámi projde všechny možné způsoby řešení. Pokud se následně rozhodnete i pro osobní schůzku, domluví si s vámi termín a čas setkání. To může proběhnout nejen v prostorách našich kanceláří na adrese Elišky Krásnohorské 7, Praha 1, ale také na jakémkoliv jiném, vámi určeném místě. Záleží nám na tom, aby pro vás tato zkušenost byla co možná nejpříjemnější. Proto se nebojte sdělit konzultantovi svá přání a preference.

Zajímá vás, s kým se můžete setkat? Prohlédněte si tým projektu VašeVýživné.cz.

A co když si nejte jistá/jistý, zda je pro vás pomoc s vymáháním výživného tou nejlepší volbou? Ani v takovém případě se nemusíte bát formulář vyplnit. Vše je čistě nezávazné a až po telefonátu či osobní schůzce s poradcem se můžete sami rozhodnout, jestli v nás vložíte svou důvěru.

 

Vyplnit formulář

Doporučené články

Rozvod a určení péče o děti

Jak probíhá určení péče o děti při rozvodu? Kdy a na koho je potřeba se obrátit?

Vymáhání alimentů exekucí

Rádi byste získali zpět dlužné alimenty, ale máte obavy z toho, co vás vlastně čeká, pokud se celou věc rozhodnete řešit?

Co dělat, když neplatí alimenty?

S neplacením výživného se setkává stále více dětí – a samozřejmě i jejich rodičů. Množí se nám tedy dotazy, co vše je možné v takových situacích dělat.

Potřebujete pomoci se získáním výživného?

Napište nám na sebe kontakt. Brzy vám zavoláme a domluvíme se na nejvhodnějším postupu.

Ozveme se vám během pár hodin.