Jak to u nás chodí aneb rádi Vám pomáháme

19. ledna 2017|Nezařazené

Zajímá Vás, kdo vyřizuje Vaše telefonáty nebo s kým si píšete e-maily?

Jak to u nás chodí aneb rádi Vám pomáháme

Dnes Vám představíme práci kolegů, se kterými přicházíte dennodenně do kontaktu. Tak pojďte na chvíli nahlédnout pod pokličku.

Seznamte se, prosím

Odborní konzultanti, kteří Vám pomáhají se zařizováním vymáhání výživného

  • Denisa – usměvavá kolegyně, která ráda komunikuje s lidmi a naplňuje ji to, že je součástí takovéto smysluplné práce.
  • Věrka – kolegyně, která se velmi dobře dokáže vcítit do Vaší situace, situace maminek a tatínků samoživitelů, protože je sama maminkou samoživitelkou a výživné přes tento projekt také vymáhá.
  • Lukáš – kolega, který v nedávné době posílil náš tým, studuje na vysoké škole obchodně-právní vztahy a chce své nabité zkušenosti využívat i v praxi.

Že jste u Denisy, Věrky a Lukáše v opravdu dobrých rukách, můžete poznat již po jejich odpovědi na otázku, co Vás na Vaši práci baví? Jejich odpověď zní jednohlasně: rádi pomáháme lidem! Je pro nás nejvíc, když se případy úspěšně uzavřou a je na světě opět o šťastného člověka víc :-). U srdíčka nás také vždy zahřejí vzkazy od rodičů, kterým jsme pomohli.

Naše práce spočívá ve vyřizování e-mailových i telefonických žádostí o vymáhání výživného a následná péče o klienty. Denně vyřídíme desítky hovorů a e-mailů. Musíme vždy včas reagovat na otázky klientů, pomáháme s vyplňováním a kompletováním potřebných dokumentů a podkladů, zkrátka musíme být při ruce a včas poskytnout klientům potřebné informace. Také komunikujeme následně i se samotnými právníky a exekutory.

Sledujeme i to, v jaké fázi procesu vymáhání jednotliví klienti jsou, zda nám poskytli všechny potřebné dokumenty, nebo zda na něco ještě čekáme. Pak je nutné klienta kontaktovat s prosbou o dodání podkladů, aby proces vymáhání mohl začít. Prostě musíme mít všechno pod palcem :-).

Snažíme se o kvalitní klientský servis, který poskytujeme do puntíku všem! Proto se někdy může stát, že máme telefonní linku obsazenou, ale je to jen z toho důvodu, že se věnujeme klientovi, který zavolal dříve. Ale nebojte, zavoláme Vám zpátky! Takže nic nevzdávejte!

A v neposlední řadě je zde Dominika, která zastupuje pozici backoffice manažerky. Své nadšení pro práci popisuje slovy „Jsem ráda za to, že pracuji v tomto projektu. Je radost vidět za sebou všechny ty úspěšné výsledky naší práce. Má to smysl.“

Dominika má v týmu důležitou roli, protože zajišťuje bezstarostný chod kanceláře, má na starosti distribuci propagačních materiálů, komunikuje s Vámi přes Facebook či Instagram či pro Vás organizuje různé akce, za jejichž chod je i zodpovědná. Zkrátka má o všem přehled a umí věci dobře organizovat, taková naše šikulka :-).

Tak jak se Vám líbíme :-)? My jsme moc rádi, že Vám můžeme být zase o kousek blíž.

Všem Vám moc děkujeme za důvěru!

Tým VašeVýživné.cz

Doporučené články

14. listopadu 2018|Nezařazené

Vánoce s dětmi

Ač si to mnozí z nás zatím nechtějí připustit, Vánoce se nezadržitelně blíží. Zejména rodiče malých dětí tak budou muset pomalu začít s obvyklými rituály.

7. listopadu 2018|Nezařazené

Formy péče o děti po rozchodu rodičů

Rozeznáváme celkem čtyři formy péče o děti po rozchodu rodičů – výlučná péče jednoho z rodičů, společná péče, střídavá péče a svěření do péče jiné osoby. Jak jednotlivé formy péče fungují? Právě tomu se budeme věnovat v následujícím článku.

31. října 2018|Nezařazené

Cochemská praxe

Cochemská praxe označuje proces interdisciplinární spolupráce, který vede k uzavření dohody mezi rozcházejícími se rodiči. Důraz je zde kladen na potřeby a zájmy dětí.

Všechny články