Kariéra

Najděte práci, která má smysl!

Hledáte práci, která má smysl? Přidejte se k nám! Na této stránce najdete seznam aktuálně nabízených pozic. Tak koho právě hledáme?

!!Hledáme bezva parťáka!!

Nutně potřebujeme další posilu a důležitou součást týmu!! Jste to právě vy?

Hledáme někoho, kdo doplní skvělý pracovní tým programu VašeVýživné.cz, v jehož rámci pomáháme rodinám s dětmi. Denně se zabýváme asistovaným vymáháním výživného a zajišťujeme komunikaci s právníky, exekutory i samotnými rodiči. Do naší party nadšenců teď hledáme dalšího konzultanta, který se stane oporou rodičů. Chcete se stát důležitým článkem projektu, který má smysl? Tak jedeme dál!

Administrativní práce pro vás není nudná rutina? Komunikace s lidmi je vaším koníčkem? Pokud jste odpověděli ano, asi hledáme právě vás. A vůbec nám nezáleží na tom, jak moc toho o oboru víte. Potřebujeme jen pořádné nasazení a chuť pracovat. Vše ostatní vás rádi naučíme. Jen nám o sobě dejte vědět.

Co vás čeká?

  • Každodenní telefonická a emailová komunikace s novými žadateli i stávajícími klienty,
  • poskytování pomoci a informací rodičům, kteří sami projevili zájem a mají otázky na téma výživné,
  • komunikace s advokáty,
  • komunikace s exekutorskými úřady,
  • kontrola vyplněných dokumentů,
  • příprava dokumentů pro advokátní kancelář,
  • práce s interním systémem.

Co od vás očekáváme?

  • Uživatelskou znalost práce na PC,
  • pozitivní a přátelský přístup,
  • trpělivost a pečlivost,
  • umění naslouchat i příjemně komunikovat.

Co nabízíme na oplátku?

  • Práci v přátelském prostředí,
  • podporu nadřízeného a kolektivu,
  • získání kvalitní praxe v oboru administrativa, komunikace,
  • základy práva a sociální práce,
  • firemní akce,
  • atraktivní místo výkonu práce – kanceláře v centru Prahy,
  • druh pracovního úvazku dle domluvy (IČO, HPP).

Chcete se stát součástí našeho týmu? Tak už na nic nečekejte a zašlete nám své CV. My se s vámi následně spojíme, abychom domluvili veškeré podrobnosti.

Kontakt:

Mgr. Iveta Novotná, ředitelka

Email.: iveta.novotna@vasevyzivne.cz

Tel.: 728 297 472