test otcovství

marcelapraha

test otcovství

Příspěvekod marcelapraha » 25 led 2016, 20:48

Ahoj holky, jsme spolu s manželem 3 roky a před třema měsícema se nám narodila dcerka, strašně jsme se na miminko těšili i manžel ale najednou začal prudit, že chce test otcovství, že ''to dítě'' jak dcerku nazývá není určitě jeho. Prosím o radu, já jsem si na 100% jistá, že je jeho, nikdy jsme krizí neprocházeli ale toto mě uplně položilo a náš vztah to dost narušilo. Cítím se ponížená a zoufalá, nemá problém mu s testem vyhovět ale dost mě to ponižuje, prochází si někdo tím samím? prosím prosím o radu, děkuji.

janina1

Re: test otcovství

Příspěvekod janina1 » 25 led 2016, 21:03

hlavne jestlipak ma cisty svedomi on.me muj bejvalej taky porad obvinoval,ze nase dite neni jeho.nakonec sem zjistila,ze ma o pulroku starsi dite,nez je nase.potrefena husa se ozve prvni

milenakor@gmail.com

Příspěvekod milenakor@gmail.com » 27 led 2016, 18:57

no tak to je moc hezky, ja bych se na nej vykaslala. nemeli jste zadnou krizi, tak co jako dela. Ale kdyz ho to uklidni, tak mu ho poskytni a aspon bude doma klid

Katka

Příspěvekod Katka » 27 led 2016, 23:03

My jsme se o prcka pokoušeli 6 měsíců,než jsem konečně otěhotněla. Těhotenství bylo nejlrásnější období našeho vztahu,potom muž onemocněl,začal běhat po různých vyšetřeních a najednou se něco změnilo v chování vůči mě i malému. Až po 3 měsících jsem se od něj dozvěděla,že mu jakýsi doktor (podle mě doktor z leknutí leda) ,při běžném vyšetření moči (!) oznámil,že má neaktivní spermie a ať neplánuje rodinu (?!) Na jeho udivenou odpověď,že máme 1/2 ročního prcka mu prý bylo řečeno,že to je spíš nemožné,než zázrak. Když jsem rozdýchala ten vztek a chuť milého pana Dr. zažalovat,nabídla jsem sama test otcovství,pro klid v rodině. Manžel ho odmítl,ale já bych na něj bez váhání přistoupila. Zahoď všechny ty pocity které se v tobě melou a na test s nadhledem přistup. Nikdy nevíš,jaký hloupý podnět může pro své chování ten druhý mít. Uvidíš,že se vše brzo vysvětlí. Přeci,pokud by opravdu věřil tomu,co ti říká,už by jen kvůli hrdosti byl dávno pryč. Držím palečky!!

marcelapraha

Příspěvekod marcelapraha » 30 led 2016, 10:54

Katka píše:My jsme se o prcka pokoušeli 6 měsíců,než jsem konečně otěhotněla. Těhotenství bylo nejlrásnější období našeho vztahu,potom muž onemocněl,začal běhat po různých vyšetřeních a najednou se něco změnilo v chování vůči mě i malému. Až po 3 měsících jsem se od něj dozvěděla,že mu jakýsi doktor (podle mě doktor z leknutí leda) ,při běžném vyšetření moči (!) oznámil,že má neaktivní spermie a ať neplánuje rodinu (?!) Na jeho udivenou odpověď,že máme 1/2 ročního prcka mu prý bylo řečeno,že to je spíš nemožné,než zázrak. Když jsem rozdýchala ten vztek a chuť milého pana Dr. zažalovat,nabídla jsem sama test otcovství,pro klid v rodině. Manžel ho odmítl,ale já bych na něj bez váhání přistoupila. Zahoď všechny ty pocity které se v tobě melou a na test s nadhledem přistup. Nikdy nevíš,jaký hloupý podnět může pro své chování ten druhý mít. Uvidíš,že se vše brzo vysvětlí. Přeci,pokud by opravdu věřil tomu,co ti říká,už by jen kvůli hrdosti byl dávno pryč. Držím palečky!!

No tak to je taky hezký, děkuji za odpověď a tvůj příběh. Dám na tvoji radu, snad to bude něco podobného a jenom mu něco přeletělo přes nos.
Díky :-)

beruska29

Příspěvekod beruska29 » 30 led 2016, 23:53

milenakor@gmail.com píše:no tak to je moc hezky, ja bych se na nej vykaslala. nemeli jste zadnou krizi, tak co jako dela. Ale kdyz ho to uklidni, tak mu ho poskytni a aspon bude doma klid

Trochu silna slova, vykaslat. je to jeji chlap, naprosto ji chapu. bojuj!

anonym

Příspěvekod anonym » 03 úno 2016, 11:56

Ahoj,
Mám taky menší problém s otcem dítěte.. Máme syna.. ale nejsme manželé.. Každopádně od nás odešel a říkal, že platit nebude, že ani neví jestli je dítě jeho. Chce si nechat udělat test otcovství aby prý nepřispíval na cizího „fracka“ … Bojím se ale, že se z toho nějak vyvlíkne.. a že třeba nedá svoje vzorky ale vzorky kamaráda.. poraďte co teď, sama nemam práci nic moc.. a tohle by mě položilo. Děkuji

Lucka

Příspěvekod Lucka » 05 úno 2016, 23:21

dat to k pravnikovi a naridit soudne urceni otcovstvi, a nasledne zapsani do rodneho listu..az tak se pak urci soudne vyse vyzivneho.. nas "otec" tke delal caviky a pak pri prvnim stani sam dobrovolne vse podepsal, a pri dalsim stani uz se resilo vyzivne,, samozrejme mu narostl dluh protoze se to pocita ode dne narozeni ditete do vydani rozsudku. Testy se urcite nedelaji stylem "hej ty pojd sem" -musi byt dolozena identita a vzorky slin odebira kvalifikovany personal.

MartinaNovakova

Příspěvekod MartinaNovakova » 16 úno 2016, 12:24

Jako tak tohle by mě hodně naštvalo, bylo by jasný, že mi nevěří.. Jako asi bych na to přistoupila ale měli bychom hodně tichou domácnost nějaký ten čas... !!!

Marcelapraha

Příspěvekod Marcelapraha » 17 úno 2016, 09:12

MartinaNovakova píše:Jako tak tohle by mě hodně naštvalo, bylo by jasný, že mi nevěří.. Jako asi bych na to přistoupila ale měli bychom hodně tichou domácnost nějaký ten čas... !!!

To je ten problém, že jsem v něm uplně ztratila důvěru, když mě podezírá z blbostí.. a vlastně z ničeho nic :(

Zpět na “Test otcovství - DNA”