Otec neplatič žádá o styk s dítětem

Aneta

Otec neplatič žádá o styk s dítětem

Příspěvekod Aneta » 20 bře 2016, 16:27

Ahoj, potřebuji poradit., Co mám dělat, když otec neplatí, vůbec a chce vídat naše dítě?
Děkuji

2s3j2c

Re: Otec neplatič žádá o styk s dítětem

Příspěvekod 2s3j2c » 08 dub 2016, 17:21

A máte dítě svéřené do výhradní péče?? Nebo ne? Protože jestli ne, tak dítě klidně vídat může :(

Jarous

Příspěvekod Jarous » 08 pro 2016, 18:01

Na dítě mají právo oba, jak vy, tak i otec. To že neplatí vás rozhodně neopravňuje k tomu, že mu nedáte dítě. Vy máte veškeré páky k vymožení výživného. On bohužel vůbec žádné zákoné. Zákon je tedy v tomto případě neúměrně nevyvážený na stranu oprávněného

3DUWC24

Příspěvekod 3DUWC24 » 13 pro 2016, 11:32

A on nechce platit nebo nemůže, protože nemá peníze?

pavlína.sluníčko

Příspěvekod pavlína.sluníčko » 16 pro 2016, 20:36

Tak samozřejmě že má otec nárok se stýkat se svím dítětem.A co takhle že i matka má svá práva .Třeba aby taky to dítě živil.Tak matka by měla mít taky právo zanedbávat výživu dítěte.Jak by to asi vypadalo.Že by týden nedala dítěti jíst a pít.Stím že ona má již předplaceno.Nu co vy nato chytráci.Totiž dítě potřebuje na výživu ty peníze co ten neplatič neposílá.Takže spravedlivé střídání jeden týden se díte nají druhý se nenají.Protože ta matka platí sama nájem...potraviny školu...drogerii......Všechno platit sama ale nemuže.To je totiž realita ,stav který kdyby nastal tak díte tu za týden už není.A čí je to potom problém???Samozřejmě roddiče co platí stará se a nikde nemá pomoci.

Iveta 123

Příspěvekod Iveta 123 » 17 led 2017, 19:35

Co se týče tématu mě neplatil ani neplatí výživné a děti mu neukazují .Peníze radši propije ,hraje automaty a cigarety .Jelikož neplatí děti nepůjčuji prý peníze nemá a když má na alkohol a automaty tak na výživné musí mít také ..Dluží 153 000 Kč a nikdo s tím nic nedělá tak . Záleží jak jsou děti staré pokud si sami umí říct že nechtějí nenutila ,bych je a pokud chce vídat děti ať se podílí také na výživnem .

Veronika

Příspěvekod Veronika » 27 led 2017, 16:13

Nevím kdo toto vymyslel, ale každopádně to nedomyslel. Otec když nezaplatí, tak se v CR nic neděje, on prostě když nebude chtít dělat,tak je to tady v naprostém pořádku. Já kdybych nedala synovi najíst,neoblékla bych ho tak mi ho přnejmenším sociálka sebere, ale to že si tatínek jde na diskotéku kde nechá 2 000,-,zahraje si automaty a tam nechá 70 000,- je běžná realita. A kolik maminek samoživitelek se kvůli takovým rádoby tatínkům dostalo do dluhů...kolik??? Docela dost. Pobírám prispevek na bydlení, když mi nedával v době, kdy byl syn malinký a ještě nemohl do školky,tak jsem měla 270,- na měsíc!!! Nebýt mé babičky jsme se synem v azylovém domě, nebo bych si musela vzít půjčku. Takže ať mi nikdo nevykládá jak, že má otec taky práva!!! Ale že i to dítě má svá práva, to už nikdo nevidí, že to dítě chce taky jíst,mít v čem chodit,a kde bydlet!!! Proč se neustále řeší jaký má práva otec, když někteří otcové se jako otcové ani nechovají!!???

Zpět na “Manžel neplatí alimenty”