s dětmi bez dítěte

Monika

s dětmi bez dítěte

Příspěvekod Monika » 18 bře 2016, 12:30

Dobrý den,do nedávna jsem žila sama se třemi dětmi ve věku 4 - kdy u nejmladšího řeším zdravotní komplikace,10 a téměř 16 ale ze dne na den mi vzali téměř 16 letou dceru a byla dáva k pěstounům. Byla sice problémová v chování,docházela k psycholožce,a den po tom co jsem mluvila s paní psycholožkou a domluvily se na dalším postupu přišla dcera se dvěmi sociálními pracovnicemi které mi předali soudní rozhodnutí o umístění dcery k pěstounům. Dcera totiž údajně den předtím co jsem byla u psycholožky byla na OSPODU říct že se nechce vrátit domů a uvedla nepravdivé věci a okamžitě druhý den mi ji vzali :? je tohle normální že příjde problémové lživé dítě v pubertě a za pomocí paní učitelky pošpiní lží matku,svého mladšího bratra a nikdo se nikoho neptá a dítě mu vezmou? Má někdo podobnou zkušenost? Nebo ví někdo jak se mám zachovat dál,celé věci se postavit? Být samoživitelkou není med ale tohle jsem opravdu nečekala ani v tom nejhorším snu. Děkuji za jakékoli reakce Monika

RenataKulikova

Re: s dětmi bez dítěte

Příspěvekod RenataKulikova » 27 bře 2016, 21:45

Dobry vecer pani moniko.
Tohle je strasny, drzim vam moc palce at se toobrati k lepsimu. Tohle je fakt divne, prece nemuzou dat na nazor pubertacky, musi se to vse prosetrit :( Drzim palce at to zvladnete.. :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Kekssik

Příspěvekod Kekssik » 31 bře 2016, 20:51

:cry: :cry: Dobrý den paní Moniko.Vím jak je to hrozné ale řeknu to takhle zažila sem podobný případ u kamarádky...Vaše cera jak chodila k tomu psychologovi mu povídala jak to doma probíhá atd..co se děje jak se k ní chovate a k ostatním povídala si dlouhodoběji o tom sní stěžovala si jaké je to doma atd...Ta psycholožka jestli patří k socialce musí pokud byla vaše věra hlidana sociálkou pokazdem sezení udelat zápis z hrnout jak to probíhalo adt...A doložit to na ospod.Pak vaše dcera šla na ospod a vše jim tam povedela a jelikos je starší 10 let má právo na svůj názor a rozhodnou se s jakým rodičem chce či se nechat umístit do dětského domova.No a měly tam ty papíry ze věra je nespokojena.. A oni dělají vše pro dobro dítěte....Tak ji vám vzaly.Musí te být silná bude to téžke a bude k vám chodit časteji socialka. :mrgreen:

MondaM

Příspěvekod MondaM » 19 dub 2016, 09:33

Já bych ji seřezala, není ještě plnoletá, tak nemá vykládat hlouposti!
Pokud to bylo celou dobu vše ok, tak to nechápu co teď dělá a jakto, že jí věřili.

Seřezat a domácí vězení! :oops: :oops: :oops: :oops:

Anonym

Příspěvekod Anonym » 12 kvě 2016, 18:55

to je strašný!! dala bych jí pár facek!!! Toto si matka nezaslouží!

Mazec

Příspěvekod Mazec » 12 čer 2017, 14:27

Jo, tak to je husťoučké. Zdá se mi že se Vám nelíbí jak náš hodný a strostlivý stát bedlivě pečuje o blaho dětí.
Asi to nebudete chtít číst, ale co jste si spolu s voliči levice navařila.. dobrou chuť.

Zpět na “Život s jedním rodičem”