Otcovstvi

Bara

Otcovstvi

Příspěvekod Bara » 31 bře 2018, 00:26

Dobry den. Mam dotaz. Jsem matka samozivitelka mam dceru 17 mesicu. Otec neni v rodnym liste( nechtel se zapsat) uz vim proc. Byla sem u advokatky se ptat co s tim. O dite absolutne nema zajem nikdy mi s nicim nepomohl dceri nic za cely rok nic nekoupil. Tak sem se sla poradit. Bylo mi receno ze pokud ma sam 3 deti ze nic z nej nedostanu. A pokud nechci rozjizdet zbytecne peklo at to necham byt. Ale jsou to preci penize pro moji holcicku. Na ukor toho mam 2 prace abych ji doprala neco vic. Zase na druhou stranu vim ze ho nezna a nechci mu ji davat kdyz ona k nemu nema zadny vztah...jsem bezradna dekuji za radu

admin
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Re: Otcovstvi

Příspěvekod admin » 07 kvě 2018, 15:56

Dobrý den paní Báro,

neřešit tuto situaci by bylo velice smutné. Samozřejmě chápu, že nechcete působit Vašemu dítěti trauma a seznamovat s téměř zcela cizím člověkem. Nicméně nárok na výživné samozřejmě máte. Pokud však otec není zapsán v RL, to znamená, že nemáte ani rozsudkem stanovené výživné, tak Vám v tuto chvíli nemůžeme nijak pomoci. Je potřeba, aby došlo ke stanovení vyživovací povinnosti skrz soud, pakliže k tomu nedojde, tak nemůžete vymáhat jak dlužné, tak ani běžné výživné. Pokud však již rozsudek budete mít/máte, tak se můžete registrovat na našich stránkách a my Vám se vším pomůžeme.

V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám samozřejmě k dispozici. VašeVýživné.cz

Zpět na “Test otcovství - DNA”