Alimenty

4UZA

Re: Alimenty

Příspěvekod 4UZA » 03 úno 2016, 12:40

No fajn.. ale tak třeba na 4 000 se to snad v průběhu může zvednout ne?
Samozřejmě chápu, že z 1 500 nedostanu 12 000 .. ale tak o víc jak půlku se to zvednout může že jo? :-)

Alisha1598

Příspěvekod Alisha1598 » 03 úno 2016, 18:02

no já jsem dostávala 1500kč, pak mi to manžel zvýšil na 2000kč bez soudní cesty. Když sem ale chtěla peníze třeba na nové lyže, rovnátka atd tak mi nechtěl dát nic. Tak jsme to pak řešili soudní cestou, zažádala jsem si o 5 000kč a dali mi 4000kč. Takže.. Ale tak zkusila bych to ;)

zuza

Příspěvekod zuza » 03 úno 2016, 18:35

mno klidně to tam šoupněte, ale vždy o něco víc je lepší, spíš dosáhnete tu sumu co chcete, soud to rád křeše směr dolů....a ano taky jsem se starala o holku, chodila do práce, žádný myšlenky na svůj život jen na holku, ano stojí za to, ale ten biootec tohle nikdy nepochopí, tudíž bych se s nima nemazlila a šoupla je klidně za mříže, nebo brala řidičáky i řidičům....bohužel tady se tak neděje, a určo bych chtěla přesadit náhradní výživný, ale nevím jak se to dělá, je to bič na otce kteří se nestarají a mají vše na háku a svobodným rodičům to pomůže....ale taky si je potřeba uvědomit, že nejsem stroj, ale jen člověk a tenhle status já na to musím těžce dřít a někdo si pošle někdy nějaký prachy a očekává, že budu z toho živit a vychovávat dítě....jako sorry, ještě na čele nemám napsáno blbec....a přesně jak to psala paní pro holčičku milující tatínek....nejradši bych mu osekla ocas a solit a solit :twisted:

kluk 18let

Příspěvekod kluk 18let » 15 úno 2016, 12:10

Řeším alimenty na kluka 18let,který studuje. Matka ho vyhodila z domu a otce nezná, jen ví,že na něj posílá matce 800kč měsíčně. Matka by tedy měla taky posílat alimenty. Poradíte nám co proto udělat? díky Nikol

nanuna1515

Příspěvekod nanuna1515 » 18 úno 2016, 09:52

no heej teraz toto, ja sama som v riti, neviem co robit, kedze sama mam dve decka, zarabam tu v prahe, muz odiesel ku jinej zene a ja neviem co mam robit, zarabama 600euro a posielam to chalanu do kosic, cize neviem ako pomoct, sama potrebujem.

radvanakytka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod radvanakytka » 28 úno 2016, 22:15

Alimenty se postupem zvyšují, ale znáte to. Bude potrefenka platit? nikdo neví! Držím palce všem maminkám :(

Amy

Příspěvekod Amy » 06 črc 2016, 08:48

O zvýšení alimentů lze požádat kdykoliv kdy se výrazně změní potřeby dítěte - např. jde do školky ( platí se tedy navíc najednou školkovné + strava) nebo má víc kroužků či povinné plavání ve škole apod. nebo třeba musí nosit rovnátka. Já si žádám každé dva roky i kdyby to měly být dvě stovky... Nyní mám na skoro 12 letého syna 2200Kč ( dojíždění měsíčně 420Kč, obědy 600Kč, kroužky na měsíc 800kč) o táborech a jiných potřebách do školy nemluvím...takjže už opět sepisuju žádost o zvýšení. Otec si sice pořídil dalšího syna, ale jak mu soudkyně řekla, tyto děti tu byly dřív a měl jednat tak, aby je neohrozil a neošidil čili mu to vždy zvednou i když má svých 15 exekucí. Jen je nutné doložit všechny potřeby ze školy, kroužků a tak.

Amy

Příspěvekod Amy » 06 črc 2016, 09:06

pokud je mu už 18 alimenty rodič posílá přímo jemu nikoliv matce / otci a lze žádat u soudu ( bezplatně) výživné od otce i matky naráz - na městském úřadě trv. bydlišztě je sociální odbor OSPOD a ta sociální pracovnice mu poradí i sepíše s ním návrh

feffeeeffe

Příspěvekod feffeeeffe » 27 črc 2016, 10:02

drzim palce, taky sem si necim takovym prochazel. ale dal sem to. nunte vydrzet !!

H.Kapplova

Příspěvekod H.Kapplova » 12 zář 2016, 12:30

Ahojky-ja ted resim zvyseni alimentu-a vcera me nova pritelkyne meho ex napadla-ze v zadnem pripade nebudou platit to co mu soud priklepl-ze podadaji odvolani a ze si vemou advokata-napadla me sproste me urazela-no katastrofa-tak by me zajimalo jestli zde ma nekdo s odvolanim skrze vyzivne zkusenost-jestli by skutecne slo vyzivne opet snizit u jineho soudu......kdyz uz mu to jednou priklepli....

Zpět na “Výše alimentů”