INSOLVENCE

Karla

INSOLVENCE

Příspěvekod Karla » 24 lis 2016, 14:53

Dobrý den, jak to je, když je bývalý v insolvenci?
jak se to řeší s výživným? díky. K

Iveta123

Re: INSOLVENCE

Příspěvekod Iveta123 » 17 led 2017, 19:52

Informujte insolvenční správce protože ten by Vám měl zasílat výživné za něj

Slavi7

Příspěvekod Slavi7 » 26 led 2017, 17:03

Chtěla bych se zeptat,jak zjistit u jakého insol.správce je bývalý muž děkuji

admin
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod admin » 29 led 2017, 09:59

Dobrý den, tyto informace naleznete na www.justice.cz.
S pozdravem, Dominika, VašeVýživné.cz

Kika 26

Příspěvekod Kika 26 » 16 srp 2017, 18:09

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak je to s výživným které bylo zajišťováno formou srážek z platu, podal si insolvenci, ještě nemá určeného insolvencniho správce ale plátce mzdy (firma u které pracuje) zadržuje výživné za červenec i za srpen. Teď nevím kam se obrátit na soudě mi neřekli nic valného, jen že mají právo zadrzovat výživné přitom má známá advokátka řekla jasně že pokud se jedná o běžné výživné tak na to se to nevztahuje tudíž plátce mzdy povinného nemá právo takto činit, tak jak to prosím je? Co předem děkuji za odpověď.

LucieW

Příspěvekod LucieW » 06 zář 2017, 13:09

Dobrý den, ex-manžel je v insolvenci, od insolvenčního správce dostávám skoro každý měsíc alimenty na dceru, ale ty alimenty mi posílají nepravidelně, tedy spíše se musím po každém měsíci-termínu připomínat, že mi je neposlali, nebo mně pošlou jen část s tím, že ex jim poslal málo....
Bylo mi vysvětleno, že nejprve jim částka, kterou jim exmanžel posílá,jde na zaplacení jejich splátek, které vůči nim ex má, pak na proplacení odměn za jejich práci pro ex a poté teprve co zbyde, odešlou jako vyživné. Po mé urgenci ohledně neposlání alimentů za srpen mi tento týden insolvenční správce řekl, že za srpen neposlali proto, že si zaslanou částku od exmanžela ponechali na půlroční odměnu jim, s tím, že ani příští měsíc nic nepošlou, protože odměna je vyšší než co doposud ex poslal a tak se mi pokrátí alimenty i v dalším měsíci.....Na moji otázku, jestli o tom jejich klient (exmanžel) ví, mi odpověděl, že jej o odměnách pro ně neinformovali....S exmanželem se není schopno domluvit na ničem, peníze prý mu strhávají, takže on vše posílá,jak má...Prosím, poraďte mi co s tím dál..je insolvenční správce v právu ? A kdy mi tedy doplatí chybějící výživné ? Na koho se obrátit ? Skoro každý měsíc musím správce obvolávat, že neposlali...jednají správně ?
Děkuji za odpověď, radu a pomoc....

Zpět na “Manžel neplatí alimenty”