Otec ve vězení

Miska

Otec ve vězení

Příspěvekod Miska » 04 lis 2016, 21:53

Dobrý den,máme s přítelem tři děti.V brzké době pravděpodobně nastoupí do vězení.Máme společnou domácnost.Lze něco udělat pro to,aby mé děti nezůstali bez prostředků.Já jsem na rodičovské,výdaje stály víceméně na příteli.Děkuji

Alenanauna

Re: Otec ve vězení

Příspěvekod Alenanauna » 10 lis 2016, 09:51

jak bez prostředků??

Sarka Borovska

Příspěvekod Sarka Borovska » 28 lis 2017, 10:27

Dobrý den chci jse zeptat bývalí přítel je ve výkonu trestu a že neplatí alimenty mi řekli že nemusí pracovat. Tak jak z něho dostanu penize

Návštěvník

Příspěvekod Návštěvník » 08 dub 2018, 18:47

PJWDobry den muj byvalí pirtel je vevikonu trestu a mam snim dceru a nestera se oni uz
3 roky neplati výživné a nevvím co stim mam dělat poradite my uz jsem na nej podala i tresne oznameni soud probehl a nikdo my nechce vydat rosudek tak jsem z toho z matena dekuji za odpovet :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

admin
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod admin » 07 kvě 2018, 15:59

Dobrý den,Důležité je neztrácet naději. I v případech jako je ten váš, není nic ztraceno. Nejjednodušší je zavolat na soud, na kterém jste podávala žádost o určení výše výživného. Pokud již rozsudek máte, tak se na nás můžete obrátit a my Vám se vším pomůžeme.
Vyplňte jednoduchý formulář na http://www.vasevyzivne.cz/vymahani-vyzivneho-alimentu. V případě jakýchkoliv komplikací nám neváhejte zavolat na bezplatnou linku +420 800 400 441, VašeVýživné.cz

Zpět na “Život s jedním rodičem”