neplaceny vyzivne

lucka

neplaceny vyzivne

Příspěvekod lucka » 28 čer 2016, 11:17

dobrý den mohu se zeptat můj bývalí přítel koncem minulého roku vyšel z vězení a nechce platit na naše dítě tehle rok první dva měsíce zaplatil normálně ale od ty doby neposlal ani korunu a to mu soud určil jen 500 skrz to jak byl ve vězení a v breznu dal vypoved v praci aby mi nemusel platit prihlasil se na pracák a pobirá udejne nakou davku a tvrdi ze ma praci na cerno ja neverim se nekde vali a kdyz mu napisu kdy chce poslat alimenty tak me zacne osocovat ze mu branim ve styku s klukem a ze nic neuvidim ja si nasla pritele a dohodli sme se ze u tech nastev bude i ninejsi pritel a byvali stim ma problem kdyz mu napisem at se stavi tak bud ze nema cas a nebo ze nemuze pokazdy kdyz si pisknem a mi toho casu toho tolik taky nemame pritel kdyz muzem tak i berem i jeho dceru a jezdime na vylety ja mam kolikrat litani po uradech nebo doktorech a byvali nevi co pise prve mi napise ze dost silne uvazazuje ze se malyho zrekne a pak zas ze si necha upravit styk ale malej ho moc nezna a bojim se aby se prcek nak neseknul kdyz si byvali necha upravit styk ze si ho najednou odvede cizi pan byl protoze za ctyri nastevy si syn nemohl na nej zvyknout ale on to nechape poradte prosim

Zpět na “Výše alimentů”