TEST

ecc

TEST

Příspěvekod ecc » 19 čer 2016, 17:47

Ahoj, nevíte kolik stojí test otcovství? Je to hodně drahý? Já to nechci ale bývalý partner to vyžaduje, kvůli alimentům .
Díky za info!!!

Janulii

Re: TEST

Příspěvekod Janulii » 13 črc 2016, 08:30

Ahoj, po mě chtěl otec naší dcery též testy otcovství. Po radě s advokátkou, jsem mu nic neposkytla. Už jen z principu, že já jsem po něm chtěla ať platí alimenty (tehdy dlužil cca za dva roky) a neposlal nic a najednou on něco chtěl po mě. Tak si musel o testy otcovství zažádat soudně. Nejdřív soud schvaloval, zda-li promine promeškání lhůty, kdy se testy můžou dělat. Což je do 6ti měsíců od narození dítěte. V době kdy to po mě ex požadoval, byli dceři již 4 roky. Soud mu tehdy lhůtu neprominul, což odůvodnil tím, že si na to vzpomněl hodně pozdě, a není žádný podstatný důvod, proč by testy měli dělat. Dále pak byl druhý soud, který měl tyto testy povolit. Ten ovšem též povolení zamítl, z důvodu neopodstatněných důvodů. Jednou prostě už byl zapsán na matrice, a to dobrovolně, a to je pro ně podstatné. Nakonec vše ex zamítli a musel ještě zaplatit náklady řízení a mou advokátku. Doporučuji žádnému dlužníkovi neustupovat, a začít s ním bojovat, protože musí vědět, že jen tak jim to neprojde.

Zpět na “Test otcovství - DNA”