SOUD

5Y967

SOUD

Příspěvekod 5Y967 » 05 kvě 2016, 10:03

Ahoj, jak prosím vypadá soudní řízní, co vše je potřeba si k tomu připravit?
Přišlo mi předvolání k soudu a za dva týdny by měl proběhnout.
Bejvalej bude mít svého právníka. A od známých vím, že má přichystané výdaje, které vložil do dítěte.
Opustil mě, když sem byla těhotná ve 3 měsíci po 4 letech vztahu. Z toho jsme rok žili spolu. Opustil mě za novou slečnou, požádal ji o ruku ale už s ní zase není. Na syna začal platit až když jí byl rok, částku 2 000Kč. Pak občas nějaký dárky ale nic moc. Mám si připravit i nějaké podklady pro malého? Potřebuje něco? Jak to probíhá? Ať vím do čeho půjdu..
Psala jsem žádost na soud, kde jsem uvedla kolik si představuji alimenty. Má příjem 28 000 Kč a k tomu za 10 000 Kč pronajímá byt.

DĚKUJI ZA VEŠKERÉ RADY! MILENA

Anonym

Re: SOUD

Příspěvekod Anonym » 16 kvě 2016, 17:43

Z vlastní zkušenosti - z rodiny, vím, že to je fakt brutus. Radím ti dobře, začni schovávat veškeré účtenky, co nakupuješ a jestli máš třeba účtenk za plenky, oblečení za sunar - výživu, prostě všechno si schovej!!!
Pak si připrav určitě i nájemní smlouvu, jak dlouho spolu nežijete, jak se se synem vídal apod. Aby bylo vidět, že se na tebe ''vykašlal'' - popřípadě vem i svědka s sebou na soud.
Vzala bych s sebou i posudek od pediatra, že se o syna dobře staráš - očkování apod.
Chlapi jsou fakt svině a u soudu to umí. Hodí na tebe různou špínu ... Hlavně bych si najala nějakýho dobrýho právníka - kterej s tím má zkušenost, ať to není nějakej jouda.

Držím palce.

cdscdscdcds

Příspěvekod cdscdscdcds » 27 kvě 2016, 12:52

Ahoj, prosím máte někdo zkušenost s tím za jak dlouho vám od podání papírů na soud dají vědět o řízení - rozvod?
A jak to dlouho všechno trvá? Díky.

ffšfčfčšfččf

Příspěvekod ffšfčfčšfččf » 19 čer 2016, 17:24

Ahoj no, já podala žádost v lednu a v květnu proběhl soud.
Asi to je individuální, nevím moc. :-)

kkkkkk

Příspěvekod kkkkkk » 03 led 2017, 15:26

jo,je to individuální. Hlavně jde o domluvu roidčů, pokud ani jeden nedela problemy tak je to hned hotove :-)

Zpět na “Spor o svěření dítěte do péče”