Alimenty

Anicka23

Alimenty

Příspěvekod Anicka23 » 28 dub 2016, 10:12

Době den zajímá me manžel na alimenty espon dvě děti 5 a 2 let chci zvýšit alimenty protože syn začal chodit do školky a náklady se zvysili on na hypotéku 500tisic plus půjčku nějakou a ma přítelkyni a za ma dvě děti je šance ze mi zvednou alimenty ? děkuji

Milena22

Re: Alimenty

Příspěvekod Milena22 » 02 kvě 2016, 07:33

Ahoj/Dobrý den,
Alimenty by ti zvednout mohli. Manžel taakhle platil 1 000kč na dvě děti (tzn. 2 000kč dohromady) a zvedli mu to, protože děti měli jiné potřeby, nové věci do školy apod.
Zkusila bych to, za zkoušku nic nedáš. :-)))

mmmmmmm

Příspěvekod mmmmmmm » 16 kvě 2016, 23:29

Hele třeba mu je zvednou.. Jen je otázka, jaký příjem má otec. třeba už teď na jeho příjem platí amx. Tqakže tohle je dost subjektivné.

Jarda

Příspěvekod Jarda » 08 pro 2016, 17:53

Připravte se však na soud na velmi dlouhou trať. Mě trvá pouze prvoinstanční řízení již 2 roky. Nejlepší je se dohodnout. Pokud je nějaká vůle. Jinak obě strany pálí velké nervy, zhoršování vzájemného vztahu, který samozřejmě přechází i na děti a navíc jsou tu neskutečně drahé znalecké posudky, právníci, atd. atd.

2XPU4

Příspěvekod 2XPU4 » 13 pro 2016, 11:33

To má pan Jarda pravdu.. :( vím to z vlastní zkušenost. Pevný nervy!!

Máma

Příspěvekod Máma » 04 led 2017, 00:56

Ahoj všem, dceři bude brzy 15 let. V době rozvodu jsme se ještě dohodli na částce 3000,--mala končila druhou třídu. Výše platu otce odpovídala. Poslední rok se otec přestal o dceru zajímat úplně, výživné platí stejné, o zvýšení jsem nikdy nežádala, neodpovídá na její SMS, byť jezdí poměrně často kolem nás, nezastaví se za ní, zkrátka ji odstřihl, protože si nesedla s jeho přítelkyní.chtela aby si na ní udělal alespoň jednou za měsíc čas - zmrzlina, večeře, popovidani...aby se viděli a nemusela se setkat s jeho přítelkyni.Nikdy neměl čas. Dárek k Vánocům nebo alespoň telefonát také neproběhl. Dle rozvodové smlouvy bylo dohodnuto, že si dceru vezme kdykoli bude moci a chtít. Vzhledem k tomu, že dcera nyní nastoupí na střední školu, zajímalo by mne, pokud někdo máte zkušenosti, zda je možné zvýšit alimenty. Pracuje u kamionové dopravy, víkendy doma, ale přiznána mzda je nízká..Zbytek v dietách. Žila jsem s ním, když jako řidič pracoval, 10 let, tak vím, jak mu to rozepisoval i, aby nebyly odvody příliš vysoké. Má smysl do soudu jít..? Četla jsem tu, že se to táhne a nejspíš dost náročné na psychiku.

MiluseKesnerova

Příspěvekod MiluseKesnerova » 16 kvě 2017, 13:41

Dobrý den bývalí přítel žije v Německu měl by tam i pracovat ale nevím kde pracuje na syna platit 500 Kč snažila jsem se navýšit výživné ale bývalí zaměstnavatel ho zapřel. Dá se s tím něco dělat dekuji

Zpět na “Výše alimentů”