Rozchod s cizincem

Opice1515

Re: Rozchod s cizincem

Příspěvekod Opice1515 » 11 úno 2016, 14:29

risk je zisk, riskuj, ziskas. obednej stehovaky a nazdar bazar

Anetanana

Příspěvekod Anetanana » 15 úno 2016, 14:41

A proč chceš vlastně zdrhnout tajně? Ubližuje tobě nebo dítěti nějak? Co je za problém? Má dítě české občanství? Protože si dej pozor, aby tě neobvinil z únosu dítěte!

Anja32

Příspěvekod Anja32 » 17 úno 2016, 22:05

Já mám za sebou už jeden soud tady... a dle mého názoru to nepřineslo vůbec nic… a tak jsem se informovala v Čr a přímo soudní pracovnice mi řekla co a jak dělat… máme holčičku ve společné péči ano, ale paní na českém soudě mne uklidnila, že to v mém případě žádný únos nebude. To je jasné, že mi o hodně víc záleží na tom abych měla holčičku u sebe a aby jsme byli odsud pryč, než na tom co bude s mými věcmi, ale přece musím mít právo aspoň do té míry, odvézt si to co je naše, nebo to vážně radši nemám ani zkoušet?? ok… tak já se tedy pokusím odvézt jen to nejdůležitější nějak.... :cry: :cry: :cry:

Anonym

Příspěvekod Anonym » 21 úno 2016, 12:07

Utekem do CR ublizis sobe i dceri. Zkomplikujes vam zivot.Dceri se bude styskat. Jak ji to chces vysvetlit ???? Nemuzes od nej odejit, ale pritom zustat v Nemecku?

Anetanana

Příspěvekod Anetanana » 21 úno 2016, 12:09

Kolik je dceri?

Anja32

Příspěvekod Anja32 » 21 úno 2016, 12:12

Dceři je 5 let.

radvanakytka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod radvanakytka » 28 úno 2016, 22:09

Já bych počkala a nejprve vyřídila malé dvojí občanství - ČR ho jednu dobu nepovolovala, ale od loňska to zase jde. No a z rodného listu ho asi jen tak nedostaneš, protože je primárně v zájmu dítěte tam otce mít.

Vera55Novakova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Vera55Novakova » 29 úno 2016, 09:31

Neutíkala bych. Normálně bych se pokusila vztah ukončit a na všem včetně dítěte se domluvit. Pokud utečeš ničemu nepomůžeš budou jen tahanice. A další věc sama zvaž jestli k němu něco cítíš jestli by vztah třeba nešlo zachránit. Třeba fakt ulítl nebo ani nic nebylo :-)

Aneta

Příspěvekod Aneta » 20 bře 2016, 16:23

Pokud si budeš, ale žádat o svěření dětí do péče tak třeba po mě chtěli potvrzení o příjmu sociálku zajímalo kde bydlíme kde budeme bydlet jak jsme se domluvili na výši výživného a až pak mi dali děti do péče. On musel souhlasit.

Korkona

Příspěvekod Korkona » 20 bře 2016, 16:33

Hele třeba v německu by to mohli klasifikovat jako mezinárodní únos. Ale podle našich zákonů o bydlišti dítěte rozhodují oba rodiče, nesouvisí to s formou péče, ale s existencí rodičovské odpovědnosti, která se pro rodiče, který nemá dítě v péči nijak nemění, jak opakovaně řekl ústavní soud a v jednom oficiálním vyjádření z minulého roku i ministerstvo spravedlnosti. Domnívám se, že německý zákon je v tomto velmi podobný našemu.

Zpět na “Rozchod s cizincem”