Rozchod s cizincem

Anja32

Rozchod s cizincem

Příspěvekod Anja32 » 08 úno 2016, 14:29

Dobrý den/ahoj, potřebuji poradit. Mám manžela, cizince, žijeme v Rakousku a jsem rozhodnutá odejít zpět do ČR, přestali jsme si rozumět a já už s ním nechci žít. Nějaké informace jsem si už našla, ale já nevím kdy odejít. Nemůžu se jen tak sbalit a jet zpátky do ČR, vím že bude dělat problémy.. a já nejdřív potřebuji plán jak odsud zmizet, aby to mělo co nejmenší psychický dopady pro všechny. Když teď odjedu, tak jak to bude s osobními věcmi? Mám strach se sem pak vracet, je dost možný že by mě už do ČR nepustí.. A možná, že ani do bytu. Zatím jsem mu o mém stěhování neřekla. Co mám dělat? Děkuji za rady.

AlaLa

Re: Rozchod s cizincem

Příspěvekod AlaLa » 09 úno 2016, 10:02

Anja32 píše:Dobrý den/ahoj, potřebuji poradit. Mám manžela, cizince, žijeme v Rakousku a jsem rozhodnutá odejít zpět do ČR, přestali jsme si rozumět a já už s ním nechci žít. Nějaké informace jsem si už našla, ale já nevím kdy odejít. Nemůžu se jen tak sbalit a jet zpátky do ČR, vím že bude dělat problémy.. a já nejdřív potřebuji plán jak odsud zmizet, aby to mělo co nejmenší psychický dopady pro všechny. Když teď odjedu, tak jak to bude s osobními věcmi? Mám strach se sem pak vracet, je dost možný že by mě už do ČR nepustí.. A možná, že ani do bytu. Zatím jsem mu o mém stěhování neřekla. Co mám dělat? Děkuji za rady.

Děti máte?

Anja32

Příspěvekod Anja32 » 09 úno 2016, 10:11

AlaLa píše:
Anja32 píše:Dobrý den/ahoj, potřebuji poradit. Mám manžela, cizince, žijeme v Rakousku a jsem rozhodnutá odejít zpět do ČR, přestali jsme si rozumět a já už s ním nechci žít. Nějaké informace jsem si už našla, ale já nevím kdy odejít. Nemůžu se jen tak sbalit a jet zpátky do ČR, vím že bude dělat problémy.. a já nejdřív potřebuji plán jak odsud zmizet, aby to mělo co nejmenší psychický dopady pro všechny. Když teď odjedu, tak jak to bude s osobními věcmi? Mám strach se sem pak vracet, je dost možný že by mě už do ČR nepustí.. A možná, že ani do bytu. Zatím jsem mu o mém stěhování neřekla. Co mám dělat? Děkuji za rady.

Děti máte?

Ano, dceru.

AlaLa

Příspěvekod AlaLa » 09 úno 2016, 10:27

Naplánovala bych to tak, že bych odešla se všema důležitýma věcma, ať se nemusíš vracet, pokud je to alespoň trošku možné:-)

Anonymka

Příspěvekod Anonymka » 09 úno 2016, 10:47

Utekla bych až by byl v práci O:-)

Mona1212

Příspěvekod Mona1212 » 09 úno 2016, 11:19

Hele tak pokud to alespoň trošku jde, tak si zabal věci a pošli je někomu do Čech – rodiče, kámoška. Hold asi o něco přijdeš ale důležitý je, že to hlavní budeš mít :-)

Anonym

Příspěvekod Anonym » 09 úno 2016, 12:16

Hele a co dcera? To se víc bojíš o věci než o to jak to bude s dcerou? Máš to zjištěné? Pořádně to naplánuj, ať pak nelituješ. Blbosti nech tam, můžeš je koupit znova

Alice

Příspěvekod Alice » 11 úno 2016, 13:25

A dcera je normálně jeho? Aby náhodou nebojoval o ni!

Anonym

Příspěvekod Anonym » 11 úno 2016, 13:47

No tak to je prekerka :// Moje kamaradka to resila tak, ze si objednala stehovaky, kdyz byl na sluzebce a odjela autem pryc jenom s dcerou. Tak to muzes taky tak udelat

Anja32

Příspěvekod Anja32 » 11 úno 2016, 14:06

Anonym píše:No tak to je prekerka :// Moje kamaradka to resila tak, ze si objednala stehovaky, kdyz byl na sluzebce a odjela autem pryc jenom s dcerou. Tak to muzes taky tak udelat

Jojo, dcera je jeho. No, ti stěhováci to nezní špatně.. A tím autem to nejde, já sice mám řidičský průkaz ale bohužel nemám vlastní auto :( Takže leda vlakem bych musela.

Zpět na “Rozchod s cizincem”