Sama s holčičkou

Anonymka

Re: Sama s holčičkou

Příspěvekod Anonymka » 16 úno 2016, 11:39

Mas urcite velkou sanci na to dostat holcicku do pece, jelikož novorozenec nemůže byt jen u otce, pokud zije i matka!! Rozhodne bych ho vykopla hned a necekala az porodíš, manzel je peknej debil, když se takhle chova. Pomuzou ti pak rodice?

Ananana115

Příspěvekod Ananana115 » 16 úno 2016, 11:56

Střídavku na 100 % nedostane, toho se neboj. Výživné platit bude muset. Určitě to zvládneš a třeba si najdeš i nového chlapa!
Jo a řekla bych mu, ať vypadne okamžitě. Nechápu, co to je za idiota, že opustí těhotnou choť!!!

Anonym

Příspěvekod Anonym » 16 úno 2016, 12:18

Ananana115 píše:Střídavku na 100 % nedostane, toho se neboj. Výživné platit bude muset. Určitě to zvládneš a třeba si najdeš i nového chlapa!
Jo a řekla bych mu, ať vypadne okamžitě. Nechápu, co to je za idiota, že opustí těhotnou choť!!!

Děkuju za rady, já prostě stále doufám, že se po porodu vzpamatuje a až malou uvidí a že přehodnotí svoje hodnoty nad free životem a sexem vs. Rodinou. Moc se nezajímá o nákupy pro malinkou. Všechno je mu jedno.. Musím se teda ještě poradit jak s tou péčí.. Snad je to tak jak říkáte

UjP2

Příspěvekod UjP2 » 16 úno 2016, 21:22

Anonymko - zcela upřímně. Řekla bych to rodičům a poprosila je o pomoc. Pokud by bylo možné být u nich, sbalila bych se a okamžitě se odstěhovala. Pokud ne, poprosila bych je alespoň o pomoc s přestěhováním. Partnerovi bych oznámila, že si beru i ledničku, pračku, věci z kuchyně, žehličku… prostě to, co budu potřebovat, protože z jeho směšných alimentů si nic nekoupím. Odejdi teď, protože takhle tě to psychicky zničí mnohem víc. Holčičce vezmi kompletně všechny věci - postel, peřiny (i své), doklady, televizi, hračky, ručníky… je to děsný, ale alespoň nebudeš muset nic kupovat a věř tomu, že každá koruna se ti bude hodit. Můžeš pak požádat o příspěvek na bydlení. Střídavou péči bych mu vůbec nedovolila a jen mu řekla, že se zbláznil.

Radunka2222

Příspěvekod Radunka2222 » 16 úno 2016, 23:25

Mám něco podobného za sebou (manžel odešel na počátku plánovaného těhotenství za jinou), takže naprosto rozumím tomu, co prožíváš. Vím, že mi jakékoliv rady přišly směšné, ale opravdu se snaž teďka vypustit tu citovou stránku, nesmíš se trápit. Já si doteď pamatuji, jak se mi miminko plašilo v bříšku, když jsem dopustila, aby to na mě dolehlo. Takže teď si prostě řekni, že jsi stroj, udělej si seznam praktických věcí a podle toho jeď. Za mě bych řekla, ať odejde hned. K čemu tohle, akorát je doma dusno, takhle budeš mít čas zvyknout si sama. Střídavé péče se neboj, většina chlapů s tím machruje. Copak on by byl schopný někdy hlídat vaše dítě celý den? Ví vůbec, co to obnáší? To by jako měl týden dovolenou? Ani nevíš, jak mi to rve srdce, protože jsem to prožila, hrozná bolest. Držím pěsti!!!

Tecumseh

Příspěvekod Tecumseh » 17 úno 2016, 22:02

Tak jestli nemáš poblíž ochotné rodiče, kteří by ti občas pomohli s hlídáním, tak tě čeká peklo. Ale za nějaké tři roky už to bude v poho!!!!!!! :twisted:

Marta55

Příspěvekod Marta55 » 19 úno 2016, 09:29

Strasne me mrzi co se ti stalo. lituju te. tohle je moje nocni mura, abych zustala sama s mimcem.alezase vsechnose da resit. ani si neumim predstavit jak to je pro tebe tezky. dulezite ale je podle me vytrvat. co tak pocita uz se ti to asi narodilo? drzim palce atjste zdravoucky. :)

radvanakytka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod radvanakytka » 23 úno 2016, 11:22

já bych to udělala následovně.. dávala bych si bokem co nejvíc peněz, co ti dává na domácnost, přestala bych mu prát, žehlit, uklízet a jídlo ať si kupuje a vaří sám - vyčlenila bych mu jednu poličku v lednici. Jestli mu děláš komplet servis, tak se nedivím, že odcházet nechce, třeba mu to i vyhovuje :)

Vera55Novakova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Vera55Novakova » 29 úno 2016, 09:28

Vypadá to na krizi středního věku - volný život mládence ho láká víc. Zkoušeli jste to řešit? Promluvit si o tom co mu schází, co by potřeboval?

Kacenicka85
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Kacenicka85 » 29 úno 2016, 10:31

Ahoj,mě takhle partner opustil když jsme byla ve třetím měsíci,po par dnech ho zavreli....byla jsem na dně jen plakala a nejedla. ..pak mi doslo že už nejde jen o mě,smířila jsme se s tím a začal konat,rodiče mi platili nájem,chodila jsem pro všemožné soc dávky a žili jsem skromné a šťastně....po jeho propuštění( kdyz byl dceri rok )a zacleneni zpet do spolecnosti jsem si nechala udělat upravu pomeru,dcerku do pece a stanovila jsem si 3500 vyzivne,coz je myslim prumer,a dosahla bych i na vic s jeho platem ale nechala jsem to.Chodila jsem na dopoledni brigady,dost mi pomohli rodiče.
Dnes je tomu deset let,mám noveho partnera s kterým mám synka,dcerku bere jako svoji (bývalí nejeví zadny zájem už 5 let,neplati)
Bohužel i takoví je zivot,posílám Ti sílu,drz se a mysli na miminko,ať se narodí klidné a hodné ♡
Katka

Zpět na “Život s jedním rodičem”