Otec nemůže platit

Hanka33

Otec nemůže platit

Příspěvekod Hanka33 » 26 led 2016, 22:21

Dobrý den,
Ráda bych se zeptala jak je to s výživným, když otec dítěte je ve výkonu trestu pro neplacení výživného. Mám možnost nějaké finanční podpory? Na koho se mám obrátit?
Jsem matka samoživitelka - kadeřnice, syn je dlouhodobě nemocný a já nemohu plnohodnotně vykonávat svoji práci. Mohli by jste mi prosím poradit na koho se obrátit?
Předem děkuji za veškeré rady.

Eliška69Er

Re: Otec nemůže platit

Příspěvekod Eliška69Er » 27 led 2016, 19:12

Dobrý den,
Stalo se mi něco podobného, byla jsem nezaměstnaná a přítel to samé, řešili jsme to přes jeho rodiče, zaplatili mi dlužené peníze a dále mi příspívají na syna. Otec neplatil a neměl se k tomu, jeho rodiče nás ale mají rádi a pomáhají mi. Držím palce ať to dobře dopadne. Já se obrátila na právníka a pomohl mi, vše za mě vyřešil. El.Er.

radvanakytka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod radvanakytka » 26 úno 2016, 15:55

Dobrý den,
obraťte se na socialku, určitě. Pomůžou. Zažádáte si o příspěvek v hmotné nouzi a je to. Dále třeba i na bydlení, apd. Pomůžou vám, nebojte. Obratte se na ně :-) :!: :!: :!: :!: :!:

miluna11
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod miluna11 » 13 bře 2016, 12:48

šílenost, ale co když nechci obtěžovat jeho straé nemocné rodiče?! rodiče se k němu nehlásí a já je mám moc ráda ale sami neplatěj nic. je to strašný tyhle zákony a stát. na nas matky akorát s*rou!

kokosana

Příspěvekod kokosana » 19 dub 2016, 10:02

Podle mě nejsou prarodiče za svého jistě plnoletého syna zodpovědni a tudíž je jen na jejich dobré vůli, jestli chtějí za syna dluhy zaplatit.
Logicky … přece nebudou prarodiče muset platit alimenty na vnoučata, které jim jejich děti kdesi nezodpovědně nasekaly? To by byl opravdu hodně špatný zákon.

Franci

Příspěvekod Franci » 21 dub 2016, 11:57

Dluhy prarodiče hradit nemohou,současné výživné je možné požádat soud.Jakmile otec nic nemá,nic od něj nedostanete,vesele mu poroste dluh a vy nic.F

Zpět na “Manžel neplatí alimenty”