Jak to u nás chodí aneb rádi Vám pomáháme

image

Zajímá Vás, kdo vyřizuje Vaše telefonáty nebo s kým si píšete e-maily?

Dnes Vám představíme práci kolegů, se kterými přicházíte dennodenně do kontaktu. Tak pojďte na chvíli nahlédnout pod pokličku.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Seznamte se, prosím

Odborní konzultanti, kteří Vám pomáhají se zařizováním vymáhání výživného

  • Denisa – usměvavá kolegyně, která ráda komunikuje s lidmi a naplňuje ji to, že je součástí takovéto smysluplné práce.
  • Věrka – kolegyně, která se velmi dobře dokáže vcítit do Vaší situace, situace maminek a tatínků samoživitelů, protože je sama maminkou samoživitelkou a výživné přes tento projekt také vymáhá.
  • Lukáš – kolega, který v nedávné době posílil náš tým, studuje na vysoké škole obchodně-právní vztahy a chce své nabité zkušenosti využívat i v praxi.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Že jste u Denisy, Věrky a Lukáše v opravdu dobrých rukách, můžete poznat již po jejich odpovědi na otázku, co Vás na Vaši práci baví? Jejich odpověď zní jednohlasně: rádi pomáháme lidem! Je pro nás nejvíc, když se případy úspěšně uzavřou a je na světě opět o šťastného člověka víc :-). U srdíčka nás také vždy zahřejí vzkazy od rodičů, kterým jsme pomohli.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Naše práce spočívá ve vyřizování e-mailových i telefonických žádostí o vymáhání výživného a následná péče o klienty. Denně vyřídíme desítky hovorů a e-mailů. Musíme vždy včas reagovat na otázky klientů, pomáháme s vyplňováním a kompletováním potřebných dokumentů a podkladů, zkrátka musíme být při ruce a včas poskytnout klientům potřebné informace. Také komunikujeme následně i se samotnými právníky a exekutory.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Sledujeme i to, v jaké fázi procesu vymáhání jednotliví klienti jsou, zda nám poskytli všechny potřebné dokumenty, nebo zda na něco ještě čekáme. Pak je nutné klienta kontaktovat s prosbou o dodání podkladů, aby proces vymáhání mohl začít. Prostě musíme mít všechno pod palcem :-).

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Snažíme se o kvalitní klientský servis, který poskytujeme do puntíku všem! Proto se někdy může stát, že máme telefonní linku obsazenou, ale je to jen z toho důvodu, že se věnujeme klientovi, který zavolal dříve. Ale nebojte, zavoláme Vám zpátky! Takže nic nevzdávejte!

 

08 dovnitr

 

A v neposlední řadě je zde Dominika, která zastupuje pozici backoffice manažerky. Své nadšení pro práci popisuje slovy „Jsem ráda za to, že pracuji v tomto projektu. Je radost vidět za sebou všechny ty úspěšné výsledky naší práce. Má to smysl.“

 

06

 

Dominika má v týmu důležitou roli, protože zajišťuje bezstarostný chod kanceláře, má na starosti distribuci propagačních materiálů, komunikuje s Vámi přes Facebook či Instagram či pro Vás organizuje různé akce, za jejichž chod je i zodpovědná. Zkrátka má o všem přehled a umí věci dobře organizovat, taková naše šikulka :-).

Tak jak se Vám líbíme :-)? My jsme moc rádi, že Vám můžeme být zase o kousek blíž.

Všem Vám moc děkujeme za důvěru!

Tým VašeVýživné.cz

Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on Facebook
Zpátky