10 důvodů, proč vyzkoušet program VašeVýživné.cz

5. dubna 2019|Informace

Stále váháte, zda se do programu VašeVýživné.cz zapojit? Tady je 10 důvodů, proč byste to určitě měli vyzkoušet.

10 důvodů, proč vyzkoušet program VašeVýživné.cz

1. Služba je pro rodiče zcela zdarma

Exekuční řízení je pro oprávněného rodiče samozřejmě zdarma i v běžném režimu – to platí však jen ve chvíli, kdy vše funguje, jak má. V takovém případě jsou totiž všechny poplatky účtovány povinnému rodiči.

Pokud je exekuční řízení neúspěšné, odměna exekutora i další náklady exekučního řízení jsou účtovány oprávněnému rodiči.

S námi ale nic takového nehrozí. V případě neúspěšné exekuce jsou všechny náklady pokryty dotacemi či jsou umořeny dle individuálních dohod. Z tohoto důvodu tedy platí, že za zkoušku určitě nic nedáte.

2. Exekuce je nejúspěšnější forma vymáhání dluhů

Ze všech dostupných způsobů vymáhání dluhů je exekuce tím nejúčinnějším. Mezi hlavní výhody patří naprostá samostatnost exekutora při vyhledávání finančních zdrojů, pravidelné lustrace majetku, možnost postihnutí více zdrojů najednou, efektivní nátlak exekutora a také komplexní zajištění dlužníkova majetku, včetně řidičského průkazu (to může dlužníka motivovat k úhradě vzniklého dluhu).

Kromě toho lze exekuci vykonat nejen v místě trvalého bydliště, ale také tam, kde se dlužník prokazatelně zdržuje.

3. Odborníci stále k dispozici

Tým VašeVýživné.cz je tvořen odbornými konzultanty, kteří spolupracují s advokáty, exekutory a dalšími znalci dané problematiky. Vždy tak dostanete aktuální a ověřené informace týkající se výživného. K dispozici jsme denně na Facebooku, e-mailu info@vasevyzivne.cz a všední dny od 8 do 18 hodin i na bezplatné telefonní lince 800 400 441.

4. Zkušenosti od roku 2011

Program VašeVýživné.cz funguje pod záštitou Asociace neúplných rodin, která má za sebou osm let zkušeností v oblasti alimentů a jejich vymáhání.

5. Přes 28 000 zapojených rodičů

Od vzniku programu VašeVýživné.cz se na nás s důvěrou obrátilo už více než 28 000 maminek, tatínků a dětí. Jejich počet navíc roste každým dnem. Tisícům z nich jsme už dokázali pomoci, na dalších případech neúnavně pracujeme.

6. Stačí zavolat nebo vyplnit kontaktní údaje

První krok snadno vyřídíte z pohodlí svého domova. Stačí jen vyplnit kontaktní údaje nebo zavolat na bezplatnou linku 800 400 441. Odborný poradce vám poté pomůže najít to nejlepší možné řešení vaší situace.

7. Šetříme váš čas

S námi odpadá nutnost zjišťování dalších informací a jednání s exekutory i právníky. O vše se postaráme my.

8. První peníze už do 3 měsíců

Pokud je exekuce úspěšná, už do tří měsíců od kontaktu s námi dostanete první peníze. Vše je plně automatické a vy už se o nic nemusíte starat

9. Peníze už od začátku exekučního řízení

Ačkoliv výživné patří mezi přednostní pohledávky, běžně je při jeho vymáhání upřednostňována odměna exekutora, která má ze zákona vždy přednost.

Nám se však tento přístup nelíbí. Proto spolupracujeme pouze s těmi exekutory, kteří přislíbili zasílat část vymožených peněz už od samého začátku řízení. V případě úspěšné exekuce vždy dostanete celých 100 % dlužné částky.

10. Rychlejší a jednodušší přístup k informacím

Kdykoliv v průběhu exekučního řízení vám rádi sdělíme veškeré dostupné informace. Stačí nás jen kontaktovat a vše zjistíte hned, bez čekání na vyjádření od exekutora.

 

Autor: Mgr. Iveta Novotná

 

Doporučené články

7. června 2019|Inspirace

Ekologicky a ekonomicky: Praní prádla

Chcete žít ekologicky a zároveň nezatěžovat rodinný rozpočet? Poradíme, jak si připravit prostředky na praní přímo u sebe doma.

31. května 2019|Čas s dětmi

Atopický ekzém u dětí

Atopický ekzém je nejčastějším zánětlivým onemocněním kůže, které postihuje malé i velké. Jak proti němu efektivně bojovat, a zajistit tak postižené pokožce úlevu?

24. května 2019|Informace

Odvolání proti rozsudku o výživném

Jak probíhá odvolání proti rozsudku o výživném, komu se doručuje a jaká je lhůta pro jeho podání?

Všechny články