10 důvodů, proč vyzkoušet program VašeVýživné.cz

5. dubna 2019|Informace

Stále váháte, zda se do programu VašeVýživné.cz zapojit? Tady je 10 důvodů, proč byste to určitě měli vyzkoušet.

10 důvodů, proč vyzkoušet program VašeVýživné.cz
Chci získat dlužné výživné

1. Služba je pro rodiče zcela zdarma

Exekuční řízení je pro oprávněného rodiče samozřejmě zdarma i v běžném režimu – to platí však jen ve chvíli, kdy vše funguje, jak má. V takovém případě jsou totiž všechny poplatky účtovány povinnému rodiči.

Pokud je exekuční řízení neúspěšné, odměna exekutora i další náklady exekučního řízení jsou účtovány oprávněnému rodiči.

S námi ale nic takového nehrozí. V případě neúspěšné exekuce jsou všechny náklady pokryty dotacemi či jsou umořeny dle individuálních dohod. Z tohoto důvodu tedy platí, že za zkoušku určitě nic nedáte.

2. Exekuce je nejúspěšnější forma vymáhání dluhů

Ze všech dostupných způsobů vymáhání dluhů je exekuce tím nejúčinnějším. Mezi hlavní výhody patří naprostá samostatnost exekutora při vyhledávání finančních zdrojů, pravidelné lustrace majetku, možnost postihnutí více zdrojů najednou, efektivní nátlak exekutora a také komplexní zajištění dlužníkova majetku, včetně řidičského průkazu (to může dlužníka motivovat k úhradě vzniklého dluhu).

Kromě toho lze exekuci vykonat nejen v místě trvalého bydliště, ale také tam, kde se dlužník prokazatelně zdržuje.

3. Odborníci stále k dispozici

Tým VašeVýživné.cz je tvořen odbornými konzultanty, kteří spolupracují s advokáty, exekutory a dalšími znalci dané problematiky. Vždy tak dostanete aktuální a ověřené informace týkající se výživného. K dispozici jsme denně na Facebooku, e-mailu info@vasevyzivne.cz a všední dny od 8 do 18 hodin i na bezplatné telefonní lince 800 400 441.

4. Zkušenosti od roku 2011

Program VašeVýživné.cz funguje pod záštitou Asociace neúplných rodin, která má za sebou osm let zkušeností v oblasti alimentů a jejich vymáhání.

5. Přes 28 000 zapojených rodičů

Od vzniku programu VašeVýživné.cz se na nás s důvěrou obrátilo už více než 28 000 maminek, tatínků a dětí. Jejich počet navíc roste každým dnem. Tisícům z nich jsme už dokázali pomoci, na dalších případech neúnavně pracujeme.

6. Stačí zavolat nebo vyplnit kontaktní údaje

První krok snadno vyřídíte z pohodlí svého domova. Stačí jen vyplnit kontaktní údaje nebo zavolat na bezplatnou linku 800 400 441. Odborný poradce vám poté pomůže najít to nejlepší možné řešení vaší situace.

7. Šetříme váš čas

S námi odpadá nutnost zjišťování dalších informací a jednání s exekutory i právníky. O vše se postaráme my.

8. První peníze už do 3 měsíců

Pokud je exekuce úspěšná, už do tří měsíců od kontaktu s námi dostanete první peníze. Vše je plně automatické a vy už se o nic nemusíte starat

9. Peníze už od začátku exekučního řízení

Ačkoliv výživné patří mezi přednostní pohledávky, běžně je při jeho vymáhání upřednostňována odměna exekutora, která má ze zákona vždy přednost.

Nám se však tento přístup nelíbí. Proto spolupracujeme pouze s těmi exekutory, kteří přislíbili zasílat část vymožených peněz už od samého začátku řízení. V případě úspěšné exekuce vždy dostanete celých 100 % dlužné částky.

10. Rychlejší a jednodušší přístup k informacím

Kdykoliv v průběhu exekučního řízení vám rádi sdělíme veškeré dostupné informace. Stačí nás jen kontaktovat a vše zjistíte hned, bez čekání na vyjádření od exekutora.

 

 

Chcete pomoci s vymáháním dlužného
výživného?

Rádi vám poskytneme nezávaznou konzultaci. Zanechte nám svůj
kontakt a my už se vám ozveme.

Za naše služby nic neplatíte Za naše služby nic neplatíte
Nemusíte nikam jezdit Peníze můžete mít do 3 měsíců
Získáte odborné rady a podporu Získáte odborné rady a podporu

Doporučené články

13. září 2022|Vymáhání výživného

Osobní bankrot a výživné

Vyhlášení osobního bankrotu je často pro věřitele opravdovou noční můrou. V případě výživného se však nemusíte ničeho bát. Stačí jen vědět, jak postupovat.

7. září 2022|Informace

Trestní oznámení pro neplacení výživného

Porušení vyživovací povinnosti se po čtyřech měsících stává trestným činem. Jak v takovém případě postupovat a na koho se obrátit?

29. srpna 2022|

Do kdy se platí alimenty

Máte již zletilé děti, které stále studují a do práce se jim nechce? Do kdy máte povinnost je živit?

Všechny články